آموزش سامانه ویژه وکلا

آموزش سامانه ویژه وکلا

آموزش سامانه ویژه وکلا
آموزش سامانه ویژه وکلا

آموزش سانه ویژه وکلا : قوه قضاییه با راه اندازی سامانه خودکاربری وکلا در راستای سیاست دادرسی الکترونیک، این امکان را فراهم ساخته تا کلیه همکاران گرامی با مراجعه به سامانه خودکاربری وکلا در سایت عدل ایران، کلیه امور قضایی خود شامل ثبت دادخواست، دعاوی اعتراضی، ثبت لایحه، قراراداد الکترونیک و سایر اقدامات متنوع قضایی را بدون نیاز به دفاتر خدمات قضایی انجام دهند. عملا با این سامانه هر وکیل مانند یک دفتر خدمات قضایی دارای کلیه دسترسی ها در خصوص موارد فوق میباشد. از این رو روابط عمومی کانون وکلای دادگستری لرستان از طریق انتشار جزوه های آموزشی بخش های مهم این سامانه را به همکاران گرامی معرفی مینماید.
لازم به ذکر است کلیه پرداخت های شما از این طریق بدون محاسبه تعرفه دفتر خدمات بوده و با کارت بانکی و از طریق درگاه اینترنتی پرداخت میگردد.

بخش اول : قرارداد الکترونیک وکالت

برابر بخشنامه اخیر قوه قضاییه از اول آذر ماه 9911. دادگاه ها تنها ملزم به قبول وکالتنامه الکترونیک از همکاران گرامی میباشند. و وکالتنامه های پیشین مورد پذیرش دادگاه ها نخواهد بود. از این رو ؛ در این بخش به آموزش گام به گام نحوه تنظیم قرارداد الکترونیک وکالت میپردازیم:

 

برای ادامه این آموزش فایل PDF که در زیر برای شما دوستان بصورت رایگان قرار داده شده رو دانلود کنید.

 

لینک دانلود: آموزش تنظیم قراردادهای الکترونیکی وکالت برای وکلا

به مذاکره بپیوندید

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن