آستارا

آستارا ششمین شهر بزرگ استان گیلان و مرکز شهرستان آستارا است. اگر بدنبال ویلا باغ ، ویلا جنگلی ، خرید زمین ، خرید آپارتمان در شمال هستید این منطقه از گیلان را میتوانید مد نظر داشته باشید. آستارا در شمالی‌ترین نقطهٔ استان گیلان و در مرز ایران با جمهوری آذربایجان بوده و از نظر جغرافیایی در مرکز منطقهٔ تالش قرار گرفته‌است. آستارا از شرق به دریای خزر. از شمال به آستارای جمهوری آذربایجان. از غرب به استان اردبیل و از جنوب به شهرستان تالش در استان گیلان محدود شده‌است.

آستارا چای، آستارای ایران را از آستارای جمهوری آذربایجان جدا میسازد. بخش اصلی راه شوسهٔ اردبیل تقریباً به موازات همین رود و خط مرزی کشیده شده‌است. این شهر از نظر ارتباطی بر سر یک سه‌راهی مهم قرار گرفته‌است. راه جنوبی آن به بندر انزلی و رشت، راه شمالی آن به آستارای جمهوری آذربایجان و باکو و راه غربی آن نیز که از گردنهٔ حیران می‌گذرد. به اردبیل و تبریز منتهی میشود. شهری مرزی و یکی از قطب‌های اقتصادی، توریست داخلی و بین‌المللی در ساحل غربی دریای خزر در شمال ایران است.

اگر بدنبال ویلا باغ ، ویلا جنگلی ، خرید زمین ، خرید آپارتمان در شمال هستید این منطقه از گیلان را میتوانید مد نظر داشته باشید.

1 ملک
ترتیب بر اساس:

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن